Pomagamy skutecznie zrealizować wielkie idee

Doradztwo w podejściu rozwoju kompetencji technicznych IT

Zapoznanie ze stanem aktualnym

Przy współpracy długofalowej nasze działania rozpoczynamy od etapu zapoznania w którym spotykamy się z przedstawicielami zespołów, liderami obszarów oraz kluczowymi interesariuszami zaangażowanymi w rozwój kompetencji.

Na sesjach rozmawiamy jakie wyzwania stoją na drodzy do zwiększenia efektywności biznesowej. Po zebraniu informacji projektujemy model rozwoju kompetencji oraz konkretne metody, aby ten rozwój osiągnąć i utrzymać.

Box-10
Box-12

Specjalistyczne szkolenia

W kolejnym kroku realizujemy szkolenia, które najczęściej odbywają się w formule zamkniętej w siedzibie klienta, bądź rzadziej i opcjonalnie mniejszymi grupami osoby uczestniczą w szkoleniach otwartych w naszych salach szkoleniowych z innymi osobami z różnych organizacji.

Wszystkie szkolenia prowadzimy w formule warsztatów. Trener zawsze dużo pracuje z flipchartem, prostym i zrozumiałym językiem wyjaśnia skomplikowane zagadnienia, jest otwarty nawet na kontestujące pytania trudnych uczestników szkolenia.

Mentoring oraz coaching

Pomiędzy szkoleniami wspomagamy zespoły i liderów poprzez facylitację kluczowych wydarzeń przy rozwoju produktu, prowadzeniu projektu czy też ulepszaniu działania organizacji.

Na początku, kiedy poziom kompetencji w zdefiniowanym obszarze jest niezbyt wysoki, wcielamy się w rolę mentorów bardziej dyrektywnie przekazując wiedzę, z czasem przechodzimy w rolę coacha, aby wyzwolić wewnętrzny potencjał i motywację do działania.

box-11
box-13

Pomoc doraźna i utrzymywanie zmian

Niezależnie czy działania są dopiero planowane, czy już wprowadzane, możemy wspierać organizacje zarówno długofalowo, jak i doraźnie. Skontaktuj się z nami, opisz swoje plany, bolączki, wyzwania.

Jesteśmy pewni, że nasze praktyczne doświadczenie i pasja zaowocują biznesową efektywnością w Twojej organizacji.

Zapytaj o program lub zaproponuj spotkanie

Podaj imię i nazwisko *
Podaj telefon
Podaj e-mail *
Treść wiadomości *

Zbliżające się szkolenia otwarte i warsztaty

2017-07-10 - Gdańsk
2017-07-24 - Gdańsk
2017-08-21 - Gdańsk
2017-09-18 - Gdańsk

Opinie o naszych szkoleniach

Najnowsze artykuły, wywiady, opowieści

Właśnie nad tym pracujemy, zapraszamy do poczytania naszych twórczych wypocin już niebawem!

Przewiń do góry